Effol - przyjaźń należy pielęgnować.

Przyjaźń należy pielęgnować. To nie tylko sprawdzona mądrość, ale także podstawa relacji między koniem, a człowiekiem. Dla Effol przyjaźń oznacza odpowiedzialność, troskę, zaufanie i uznanie. Effol stawia na przyjaźń z koniem, bo pielęgnacja to nie męczący obowiązek, ale przyjazna służba, której miłośnicy tych zwierząt chętnie się oddają.

Szukaj według kategorii

Effol: 11 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Doświadczeni jeźdźcy turniejowi i rekreacyjni, hodowcy i kierowcy na całym świecie – wszyscy, dla których koń jest nie tylko zwierzęciem hodowlanym, ale przyjacielem, którym lubią się opiekować – zaufaj sprawdzonej marce Effol. Wysokiej jakości naturalne składniki gwarantują wysoki standard jakości całej naszej oferty. Od ponad 100 lat dbamy o witalność, wydajność i zdrowie Twojego konia.

Pełna gama produktów pielęgnacyjnych Effol zapewnia dobre samopoczucie Twojego konia. Wszystkie produkty pielęgnacyjne Effol są testowane dermatologicznie. Ponadto wszystkie surowce są przetwarzane zgodnie z prawem farmaceutycznym. Nasze produkty są zatem niezwykle przyjazne dla skóry i sierści.