uvex Kask jeździecki "suxxeed glamour black"

Elegancki wygląd z kryształami Swarovskiego

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Model kasku jeździeckiego uvex suxxeed glamour z popularnej serii kasków ujeżdżeniowych uvex wygląda tak samo elegancko jak cylinder, ale w przeciwieństwie do niego jest niezwykle bezpieczny.

Pomimo eleganckiej konstrukcji kask jeździecki zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy maksymalnym komforcie. Kask ma wtryskiwaną skorupę zewnętrzną i skorupę wewnętrzną wykonaną z EPS. Skutkuje to wysoce efektywnym połączeniem dla Twojego bezpieczeństwa.

Odporny na uderzenia na zewnątrz, amortyzujący w razie upadku, a nawet izolujący przed zimnem. Elegancka ochrona głowy - na treningi i zawody. Nowy R-FAS (Ring Fast Adapting System) ze zintegrowanym stalowym pierścieniem zapewnia jeszcze większą stabilność.

TECHNOLOGIE

Przesuń, pokręć, poczuj się dobrze [IAS 3D]
Każda głowa ma swój indywidualny kształt i aby kask był idealnie dopasowany, musi mieć nie tylko możliwość regulacji szerokości, ale także wysokości. Kask można błyskawicznie dopasować do głowy z milimetrową precyzją.

Pasuje za naciśnięciem przycisku [monomatic]
Wielostopniowy i anatomicznie ukształtowany: zapięcie uvex Monomatic można otwierać i zamykać jedną ręką, naciskając przycisk. Pasek pod brodą zawsze idealnie leży.

Prosty i praktyczny [FAS]
Pasek Fast-Adapting-System można łatwo i bezstopniowo dopasować dokładnie do kształtu głowy. Kask trzyma się mocno na głowie we wszystkich sytuacjach, a pasek jest zawsze w optymalnej pozycji.

Dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu [hardshell technology]
Kask składa się z wtryskiwanej skorupy zewnętrznej i wewnętrznej skorupy EPS. Wysoce skuteczne połączenie dla bezpieczeństwa: odporne na uderzenia na zewnątrz, amortyzujące wstrząsy i izolujące od zimna od wewnątrz.

Dla kogo: Damski
uvex
Tabela rozmiarów kasków jeździeckich uvex
Odpowiednie dopasowanie kasków jeździeckich uvex

ocen klientów po polski dla uvex Kask jeździecki "suxxeed glamour black"

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Kask jeździecki "suxxeed glamour black"", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder