Starhorse BRIXX Joint Vital

Zdrowe stawy dla Twojego psa

148,00 zł

(296,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

zawartość: 500 g

Dostawa do piątek, 29 grudnia

Dostępne po 22 grudnia

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Przewidywany czas dostawy po świętach Bożego Narodzenia. Nadal szukasz prezentu? Podaruj nasz bon upominkowy do samodzielnego wydruku.

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 239,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Karma premium dla psów
 • Z chondroityną i glukozaminą
 • Karma uzupełniająca dla psów

Nr art.: STH-STBRI, Zawartość: 500 g, EAN: 9007776000877

Opis

Chondroityna i glukozamina (GAG) to najbardziej znane składniki odżywcze na stawy. W ich interakcji utrzymują chrząstkę stawową zdrową i wydajną. Z powodu zwiększonego stresu lub nawet w przypadku starszych psów, naturalne zaopatrzenie nie jest już wystarczające i automatycznie zwiększa się zużycie stawów. Odbudowa chrząstki jest nieuchronnie uzależniona od dodatkowej dostawy substancji budujących stawy.
Wraz z Brixx Joint Vital opracowano produkt, który dokładnie spełnia te wymagania. Brixx Joint Vital zawiera między innymi substancję czynną wyciągi z siarczanu chondroityny dla pożądanej odbudowy chrząstki oraz siarczan glukozaminy dla optymalnej mazi stawowej.

Dobrostan zwierząt jest dla nas ważny:
Jesteśmy bardzo odpowiedzialni za produkcję i sprzedaż naszych produktów. Nasze standardy, które wykraczają daleko poza przepisy ustawowe, dotyczą oczywiście również ważnych aspektów zdrowia zwierząt i zwierząt. Ochrona gatunkowa. Jednak aby móc wytwarzać wysokiej jakości i funkcjonalne produkty, nie zawsze jest możliwe wykorzystanie surowców pochodzenia zwierzęcego. Z tego powodu surowiec chondroityny, którego używamy, jest pozyskiwany z chrząstki rekinów. Zwierzęta te nie pochodzą z niekontrolowanych dzikich zwierząt, ale są hodowane w regularnych obiektach hodowlanych do produkcji mięsa. Materiał chrzęstny, który pozostaje po przetworzeniu mięsa, jest następnie dalej przetwarzany na nasze cele i wykorzystywany do produkcji siarczanu chondroityny. Ponieważ ten surowiec bardzo skutecznie pomaga w zwalczaniu wspólnych problemów, dalsze przetwarzanie i wykorzystywanie pozostałości po uboju jest dobrą i rozsądną rzeczą.

Uwaga dotycząca jakości:
W celu uzyskania produktu chondroitynowego o absolutnie wysokiej jakości należy zadbać o to, aby użyty surowiec pochodził wyłącznie z chrząstki rekina. Tanie surowce pozyskiwane z chrząstki bydlęcej czy tchawicy wieprzowej prawie nie dają pożądanego efektu.

Zalecane karmienie:

 • Psy do 15 kg (raz dziennie) ok. 7g
 • Psy do 25 kg (1x dziennie) ok. 10g
 • Psy od 25 kg (1x dziennie) ok. 15g

15g odpowiada w przybliżeniu ilości płaskiej miarki. Do produktu dołączona jest miarka. Brixx Joint Vital jest dodawany do konwencjonalnej paszy treściwej.

Skład
 • siarczan glikozaminy
 • siarczan chondroityny
 • ekstrakt z kory wierzby
 • kwiaty arniki (mielony)
 • maltodekstryna
 • inulina
 • fruktoza
 • aromat wołowy
Zawartość

dodane witaminy w 100g

Zawartość
witamina C2.000 mg
Starhorse

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Starhorse BRIXX Joint Vital

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

  Klienci, którzy nabyli "BRIXX Joint Vital", zakupili także: