Bense & Eicke Booster laurowy w butelce ze szczotką, 200 ml

100% naturalny olej do pielęgnacji kopyt z 20% czystym olejem laurowym

61,05 zł 65,00 zł -6%

(305,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 239,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Elastyczny materiał na kopyta
  • Wspiera stabilność rogu
  • Cenne oleje roślinne

Kupowane często z Excellent Horse Spray brokatowy 'Excellent Horse Hi Gloss Glitter Spray', Złoto (250 ml)

Bense & Eicke Booster laurowy w butelce ze szczotką, 200 ml 61,05 zł (305,25 zł / l)
Excellent Horse Spray brokatowy 'Excellent Horse Hi Gloss Glitter Spray', Złoto (250 ml) 79,00 zł (316,00 zł / l)
Cena całkowita: 140,05 zł
Opis

Naturalny olej do pielęgnacji kopyt odżywia i nawilża kopyta dzięki starannie dobranym olejom roślinnym, takim jak olej rzepakowy, olej laurowy, olej rycynowy, olej z awokado, olej jojoba i olej migdałowy. Kombinacja ta utrzymuje elastyczność kopyt, wspiera ich stabilność i zapewnia suchym i popękanym kopytom dużo wilgoci.

Zastosowanie:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.
Po oczyszczeniu kopyta nałożyć cienką i równomierną warstwę na zewnętrzną ścianę kopyta i obszar pasma koronowego.

Nr art.: BE-829
Zawartość: 200 ml
EAN: 4037714008295
Numer producenta: 829
Marki: Bense & Eicke
Postać dawkowania: Płyn
Pielęgnacja kopyt: Wzmocnienie i wzrost kopyt
Skład

olej rzepakowy, olejek z liści laurowych, olej rycynowy, olej z awokado, Olej jojoba, olejek migdałowy

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Bense & Eicke GmbH & Co. KG, Edemisser Dorfstraße 25, 37574, Einbeck, Niemcy, www.bense-eicke.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Bense & Eicke Booster laurowy w butelce ze szczotką

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder