uvex Kask jeździecki "perfexxion II. brown mat"

Perfekcja nie jest luksusem

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

perfexxion II to idealne połączenie sportowego charakteru, klimatyzacji i bezpieczeństwa. Konstruktorzy i projektanci produktów uvex włożyli całą swoją wiedzę w dalszy rozwój tego kasku jeździeckiego: jedną z innowacji istotnych dla bezpieczeństwa jest dłuższa zewnętrzna skorupa z tyłu głowy. Wydłużenie na szyję zapewnia maksymalne bezpieczeństwo - również z tyłu głowy jeźdźca.

Wycięcie na kitkę zapewnia wygodne dopasowanie, gdzie innowacja staje się widoczna: dzięki nowemu, smuklejszemu kształtowi kasku perfexxion II jest jeszcze lżejszy niż jego poprzednik i ergonomicznie idealnie dostosowany do wymagań sportowej jazdy. Ten kask jeździecki zapewnia lekką i kompleksową ochronę, jak nigdy dotąd.

Nowa dynamiczna wentylacja uvex pentagon łączy w sobie przyszłościowy design z optymalną kontrolą klimatu. Powiększając istniejący i dodając dodatkowy kanał powietrzny w połączeniu z nową strukturą plastra miodu, można znacznie poprawić cyrkulację powietrza w porównaniu z poprzednim systemem. Komfort jest również wspierany przez wyposażenie wewnętrzne: zmywalne wkładki wykonane z miękkiego w dotyku materiału i pianki zapamiętującej kształt oraz regulacja rozmiaru 3D-IAS gwarantują optymalne dopasowanie do każdej głowy przez cały czas. Nowa perfexxion II sprawia, że jeździec prawie zapomina, że ma na sobie kask.

TECHNOLOGIE

Przesuń, pokręć, poczuj się dobrze [IAS 3D]
Każda głowa ma swój indywidualny kształt i aby kask był idealnie dopasowany, musi mieć nie tylko możliwość regulacji szerokości, ale także wysokości. Kask można błyskawicznie dopasować do głowy z milimetrową precyzją.

Pasuje za naciśnięciem przycisku [monomatic]
Wielostopniowy i anatomicznie ukształtowany: zapięcie uvex Monomatic można otwierać i zamykać jedną ręką, naciskając przycisk. Pasek pod brodą zawsze idealnie leży.

Prosty i praktyczny [FAS]
Pasek Fast-Adapting-System można łatwo i bezstopniowo dopasować dokładnie do kształtu głowy. Kask trzyma się mocno na głowie we wszystkich sytuacjach, a pasek jest zawsze w optymalnej pozycji.

Dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu [hardshell technology]
Kask składa się z wtryskiwanej skorupy zewnętrznej i wewnętrznej skorupy EPS. Wysoce skuteczne połączenie dla bezpieczeństwa: odporne na uderzenia na zewnątrz, amortyzujące wstrząsy i izolujące od zimna od wewnątrz.

uvex
Tabela rozmiarów kasków jeździeckich uvex
Odpowiednie dopasowanie kasków jeździeckich uvex

ocen klientów po polski dla uvex Kask jeździecki "perfexxion II. brown mat"

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Kask jeździecki "perfexxion II. brown mat"", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder