uvex Kask jeździecki "perfexxion II. blue mat"

Idealne połączenie bezpieczeństwa i sportowego charakteru

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

perfexxion II to idealne połączenie sportowego charakteru, klimatyzacji i bezpieczeństwa. Konstruktorzy i projektanci produktów uvex włożyli całą swoją wiedzę w dalszy rozwój tego kasku jeździeckiego: jedną z innowacji istotnych dla bezpieczeństwa jest dłuższa zewnętrzna skorupa z tyłu głowy. Wydłużenie na szyję zapewnia maksymalne bezpieczeństwo - również z tyłu głowy jeźdźca.

Wycięcie na kitkę zapewnia wygodne dopasowanie, gdzie innowacja staje się widoczna: dzięki nowemu, smuklejszemu kształtowi kasku perfexxion II jest jeszcze lżejszy niż jego poprzednik i ergonomicznie idealnie dostosowany do wymagań sportowej jazdy. Ten kask jeździecki zapewnia lekką i kompleksową ochronę, jak nigdy dotąd.

Nowa dynamiczna wentylacja uvex pentagon łączy w sobie przyszłościowy design z optymalną kontrolą klimatu. Powiększając istniejący i dodając dodatkowy kanał powietrzny w połączeniu z nową strukturą plastra miodu, można znacznie poprawić cyrkulację powietrza w porównaniu z poprzednim systemem. Komfort jest również wspierany przez wyposażenie wewnętrzne: zmywalne wkładki wykonane z miękkiego w dotyku materiału i pianki zapamiętującej kształt oraz regulacja rozmiaru 3D-IAS gwarantują optymalne dopasowanie do każdej głowy przez cały czas. Nowa perfexxion II sprawia, że jeździec prawie zapomina, że ma na sobie kask.

TECHNOLOGIE

Przesuń, pokręć, poczuj się dobrze [IAS 3D]
Każda głowa ma swój indywidualny kształt i aby kask był idealnie dopasowany, musi mieć nie tylko możliwość regulacji szerokości, ale także wysokości. Kask można błyskawicznie dopasować do głowy z milimetrową precyzją.

Pasuje za naciśnięciem przycisku [monomatic]
Wielostopniowy i anatomicznie ukształtowany: zapięcie uvex Monomatic można otwierać i zamykać jedną ręką, naciskając przycisk. Pasek pod brodą zawsze idealnie leży.

Prosty i praktyczny [FAS]
Pasek Fast-Adapting-System można łatwo i bezstopniowo dopasować dokładnie do kształtu głowy. Kask trzyma się mocno na głowie we wszystkich sytuacjach, a pasek jest zawsze w optymalnej pozycji.

Dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu [hardshell technology]
Kask składa się z wtryskiwanej skorupy zewnętrznej i wewnętrznej skorupy EPS. Wysoce skuteczne połączenie dla bezpieczeństwa: odporne na uderzenia na zewnątrz, amortyzujące wstrząsy i izolujące od zimna od wewnątrz.

uvex
Tabela rozmiarów kasków jeździeckich uvex
Odpowiednie dopasowanie kasków jeździeckich uvex

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla uvex Kask jeździecki "perfexxion II. blue mat"

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Kask jeździecki "perfexxion II. blue mat"", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder