Marstall Chipsy z traw łąkowych, 15 kg

Wysokiej jakości zamiennik siana i bogate w błonnik wsparcie trawienia

108,00 zł

(7,20 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 15 kg

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Przesyłka gabarytowa: W przypadku tego produktu ze względu na wymiary lub wagę zostaną doliczone dodatkowe koszty wysyłki w kwocie 39,60 zł za sztukę.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Wysoka zawartość błonnika surowego i łatwe dozowanie
  • Idealne dla koni o wrażliwych zębach
  • Bezpyłowe i całkowicie bez dodatków

Kupowane często z Marstall Sinfonie – musli ziołowe, 15 kg

Marstall Chipsy z traw łąkowych, 15 kg 108,00 zł (7,20 zł / kg)
Marstall Sinfonie – musli ziołowe, 15 kg 186,00 zł (12,40 zł / kg)
Cena całkowita: 294,00 zł
Opis

Dzięki wysokiej jakości paszy objętościowej Chipsy z traw łąkowych zapewnisz swojemu koniowi bogatą we włókno alternatywę dla tradycyjnego siana. Delikatnie suszone włókna z łąk szybko nasiąkają wodą i wspierają żywienie zgodne z naturalnymi potrzebami konia.

Najważniejsze zalety:

  • Wysoka zawartość włókna wspierająca prawidłowe trawienie
  • Bardzo krótki czas namaczania i szybkie przygotowanie
  • Bezpyłowa forma i całkowity brak dodatków
  • Niska zawartość białka i fruktanów
  • Idealna dla wrażliwych koni oraz seniorów z problemami stomatologicznymi

Zalecenia żywieniowe:

Dzienna dawka (przykład dla konia o masie ciała 600 kg)

Jako pełny zamiennik siana Do uzupełnienia dawki paszy objętościowej Jako źródło struktury do wymieszania z paszą treściwą
6–9 kg Wiesen-Chips 3 kg Wiesen-Chips i 6 kg siana 1–5 garści Wiesen-Chips do musli i siana

Zalecenia dotyczące dawkowania i wskazówki:

  • Ogólne zalecenie przy stosowaniu jako zamiennik siana: 1–1,5 kg na 100 kg masy ciała dziennie.
  • 1 kg chipsów zastępuje 1 kg siana (1 litr odpowiada około 330 g).
  • Na początku stopniowo zwiększaj ilość podawanych na sucho Wiesen-Chips.
  • W przypadku koni jedzących łapczywie, seniorów oraz koni pijących mało wody zaleca się zalać 1 litr Wiesen-Chips 1–2 litrami wody i namoczyć; produkt wymaga bardzo krótkiego czasu pęcznienia.
  • Przechowuj w higienicznym, chłodnym i suchym miejscu.
  • Zapewnij koniowi stały dostęp do odpowiedniej ilości świeżej wody pitnej.

Szczegółowy opis produktu:

Delikatnie przetworzone włókna łąkowe z regionu Allgäu stanowią naturalną, bogatą we włókno podstawę żywienia konia. Późny termin zbioru z różnorodnych gatunkowo naturalnych łąk pozwala uzyskać paszę o wysokiej zawartości włókna, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Staranny dobór różnych traw i ziół sprzyja jednocześnie obniżonej zawartości fruktanów i białka. Produkt dostarcza energii oraz włókna strukturalnego potrzebnego w codziennej diecie.

Dzięki sprasowaniu w poręczną formę pasza objętościowa wyróżnia się bardzo krótkim czasem namaczania i łatwym dawkowaniem. Bezpyłowa konsystencja i brak dodatków sprawiają, że dobrze nadaje się dla wrażliwych koni, a po namoczeniu miękka struktura ułatwia pobieranie paszy zwierzętom z problemami stomatologicznymi. Może być stosowana jako pełny zamiennik siana podczas podróży, do uzupełnienia dawki paszowej lub jako źródło struktury dodawane do paszy treściwej. Namoczone włókna sprawdzają się również do podawania mniej chętnie zjadanych dodatków paszowych.

Nr art.: ASS-001
Zawartość: 15 kg
EAN: 4250006304770
Numer producenta: 052670
Marki: Marstall
Deklaracja żywieniowa: Karma uzupełniająca
Okres oczekiwania FN (DE): ADMR Konform
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Skład

100 % trawy (suszone w wysokiej temperaturze)

Zawartość

Składniki analityczne i zawartość, energia na kg

Zawartość
białko surowe 11 %
pcv surowe białko 46 g
surowy tłuszcz 2,5 %
surowe włókno 20,2 %
surowy popiół 10,6 %
energia DE 8,6 mg
energia ME 7 mg
fruktan 3,9 %
wapń 0,8 %
fosfor 0,3 %
sód 0,3 %
Informacje prawne
Producent: marstall Premium-Pferdefutter, Mühlenstr. 15, 87534, Oberstaufen, Niemcy, www.marstall.de/unser-team

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Marstall Chipsy z traw łąkowych

1 recenzja klienta w innym języku

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (50%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
1 (50%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder