leovet Silkcare - odżywka do włosów z proteinami jedwabiu, 550 ml

Fascynujące odbicia światła przez proteiny jedwabiu

67,09 zł 75,00 zł -11%

(121,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 550 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 239,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Ma działanie odpychające kurz
  • Ułatwia rozczesywanie
  • Nadaje włosom połysk

Kupowane często z CXEVALO Spray do grzywy i ogona, 500 ml

leovet Silkcare - odżywka do włosów z proteinami jedwabiu, 550 ml 67,09 zł (121,98 zł / l)
CXEVALO Spray do grzywy i ogona, 500 ml 82,36 zł (164,72 zł / l)
Cena całkowita: 149,45 zł
Opis

Fascynujące refleksy świetlne jedwabiu sprawiają, że sierść i długi włos lśnią. Ten kosmetyk sprawia, że sierść i długi włos są odporne na kurz i brud. Plamy z moczu i obornika oraz inkrustacje można łatwo usunąć nawet po wielu dniach.

Nr art.: LV-190908
Zawartość: 550 ml
EAN: 4033081190571
Numer producenta: 190908
Marki: leovet
Postać dawkowania: spray
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: leovet Dr. Jacoby GmbH & Co.KG, Beim Eberacker 1, 35633, Lahnau, Niemcy, www.leovet.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla leovet Silkcare - odżywka do włosów z proteinami jedwabiu

2 recenzje klientów w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.