Excellent Horse Fenugreek, 2,50 kg

100% kozieradka

122,57 zł 137,00 zł -11%

(49,03 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2,50 kg

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 239,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Kozieradka mielona
  • 100% naturalna
  • Łatwa do dozowania

Kupowane często z Excellent Horse Brokatowy lakier do kopyt 'Excellent Horse Hi Gloss Glitter', Różowy (150 ml)

Excellent Horse Fenugreek, 2,50 kg 122,57 zł (49,03 zł / kg)
Excellent Horse Brokatowy lakier do kopyt 'Excellent Horse Hi Gloss Glitter', Różowy (150 ml) 65,88 zł (439,20 zł / l)
Cena całkowita: 188,45 zł
Opis

Kozieradka uzupełnia paszę konia w naturalny ekstrakt roślinny. Niezależnie od tego, czy chodzi o wsparcie naturalnego funkcjonowania dróg oddechowych, czy też o błyszczącą sierść - ta prosta pasza jest wszechstronna.

Właściwości:

  • W 100% naturalna, mielona kozieradka
  • Wspomaga naturalne funkcjonowanie dróg oddechowych
  • Wspiera lśniącą sierść
  • Łatwa do dozowania i mieszania

Zalecane stosowanie:

  • Koń: 20-30 g dziennie w paszy
  • Kuce: 10-15 g dziennie w paszy

Uwaga:
Nie podawać ciężarnym klaczom.

Nr art.: XZO-HAC-FENE2500E
Zawartość: 2,50 kg
EAN: 8716759602007
Numer producenta: FENE2500E
Marki: Excellent Horse
Deklaracja żywieniowa: Karma uzupełniająca
Obszar zastosowania: Układ oddechowy, Skóra i futro
Skład

nasiona kozieradki

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Hofman Animal Care, De Leemkoele 2, 7468, DM Enter, Holandia, www.hofmananimalcare.nl

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Excellent Horse Fenugreek

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder