Stiefel RP1 Owady-Stop Gel, 500 ml

Dla jeźdźca i konia

73,00 zł

(146,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

zawartość: 500 ml

Dostawa do piątek, 21 czerwca

Dostępne po 19 czerwca

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 239,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Ochrona przed owadami i muchami
 • Dla konia i jeźdźca
 • Idealny do wrażliwych części ciała
 • Bez alkoholu

Nr art.: Xin-IN-ST007901, Zawartość: 500 ml, EAN: 4037877079019

Opis

RP1 Owady-Stop Gel Stiefel to wysoce skuteczny środek odstraszający owady z aktywną ochroną przed kleszczami i owadami w postaci żelu zgodnie z rozporządzeniem o środkach biobójczych. RP1 Owady-Stop Gel Stiefel jest szczególnie odpowiedni dla wrażliwych miejsc i koni wrażliwych na spray, ponieważ żel jest nakładany na konia za pomocą dostarczonej gąbki. Ponadto RP1 Owady-Stop Gel Stiefel działa bez alkoholu i dlatego może być stosowany również u koni z egzemą.

Aktywny składnik Saltidin® (ikarydyna) jest prawie bezwonny dla ludzi i nie przeszkadza ludziom ani koniom nieprzyjemnym zapachem. Z drugiej strony owady wyczuwają zapachy za pomocą czujników i są odstraszane. Kiedy RP1 jest nakładany na sierść, lotne właściwości składnika aktywnego tworzą cienką, ochronną mgiełkę zapachową, która może utrzymywać się przez kilka godzin. Ponadto aktywny składnik Icaridin® jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i dlatego nadaje się również dla jeźdźców.

Dla prawidłowego stosowania repelentów bardzo ważne jest ich prawidłowe nakładanie na całą powierzchnię: połączenie sprayu i żelu zapewnia maksymalną skuteczność przy minimalnym użyciu. Spray stosuje się na duże powierzchnie, żel pod brzuch i wrażliwe miejsca na głowie.

RP1 zostały już kilkakrotnie nagrodzone jako zwycięzca testu i posiadają pieczęć jakości.

Zastosowanie: żel przeciw owadom RP1 Stiefel nakładać oszczędnie na wybrane części ciała w razie potrzeby. Unikać wrażliwych części ciała (oczu, uszu, nozdrzy i błon śluzowych). Aktywna ochrona działa natychmiast. Żel do ochrony przed owadami z ikarydyną (Saltidin)

Uwagi: używać produktów biobójczych ostrożnie. Zawsze czytać etykietę i informacje o produkcie przed użyciem. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Przechowywać z dala od małych dzieci. Nie używać pod siodłem lub ubraniem. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarza, pokazać opakowanie i etykietę. Tylko do użytku zewnętrznego. Może powodować reakcje alergiczne.

Utylizacja: opakowanie należy wyrzucić dopiero po całkowitym opróżnieniu z pozostałości. Nie usuwać pozostałości produktu razem z odpadami domowymi, do toalety lub kanalizacji.

BAUA-Nr środek biobójczy: N-101957

UFI: 9FR0-C06F-8004-E034

Produkty pielęgnacyjne: Żel
Substancja czynna
Zawartość na kg
sec-butyl 2-(2-hydroxyethyl)piperidin-1-carboxylat (Icaridin (Saltidin®))80 g
Eucalyptus citriodora Öl, hydratisiert, cyclisiert3 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
 • Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stiefel

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stiefel RP1 Owady-Stop Gel

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "RP1 Owady-Stop Gel", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder