Stiefel RP1 Owady-Stop Gel

Dla jeźdźca i konia

80,40 zł

(160,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

zawartość: 500 ml

Dostawa do wtorek, 28 marca, jeśli zamówienie zostanie złożone dzisiaj do 05:15 godz..

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 200,00 zł.
Informacje dotyczące wysyłki i zwrotów.

Właściwości i zalety

  • Ochrona przed owadami i muchami
  • Dla konia i jeźdźca
  • Idealny do wrażliwych części ciała
  • Bez alkoholu

Nr art.: Xin-IN-ST007901, Zawartość: 500 ml, EAN: 4037877079019

Opis

RP1 Owady-Stop Gel Stiefel to wysoce skuteczny środek odstraszający owady z aktywną ochroną przed kleszczami i owadami w postaci żelu zgodnie z rozporządzeniem o środkach biobójczych. RP1 Owady-Stop Gel Stiefel jest szczególnie odpowiedni dla wrażliwych miejsc i koni wrażliwych na spray, ponieważ żel jest nakładany na konia za pomocą dostarczonej gąbki. Ponadto RP1 Owady-Stop Gel Stiefel działa bez alkoholu i dlatego może być stosowany również u koni z egzemą.

Aktywny składnik Saltidin® (ikarydyna) jest prawie bezwonny dla ludzi i nie przeszkadza ludziom ani koniom nieprzyjemnym zapachem. Z drugiej strony owady wyczuwają zapachy za pomocą czujników i są odstraszane. Kiedy RP1 jest nakładany na sierść, lotne właściwości składnika aktywnego tworzą cienką, ochronną mgiełkę zapachową, która może utrzymywać się przez kilka godzin. Ponadto aktywny składnik Icaridin® jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i dlatego nadaje się również dla jeźdźców.

Dla prawidłowego stosowania repelentów bardzo ważne jest ich prawidłowe nakładanie na całą powierzchnię: połączenie sprayu i żelu zapewnia maksymalną skuteczność przy minimalnym użyciu. Spray stosuje się na duże powierzchnie, żel pod brzuch i wrażliwe miejsca na głowie.

RP1 zostały już kilkakrotnie nagrodzone jako zwycięzca testu i posiadają pieczęć jakości.

Zastosowanie: żel przeciw owadom RP1 Stiefel nakładać oszczędnie na wybrane części ciała w razie potrzeby. Unikać wrażliwych części ciała (oczu, uszu, nozdrzy i błon śluzowych). Aktywna ochrona działa natychmiast. Żel do ochrony przed owadami z ikarydyną (Saltidin)

Uwagi: używać produktów biobójczych ostrożnie. Zawsze czytać etykietę i informacje o produkcie przed użyciem. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Przechowywać z dala od małych dzieci. Nie używać pod siodłem lub ubraniem. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarza, pokazać opakowanie i etykietę. Tylko do użytku zewnętrznego. Może powodować reakcje alergiczne.

Utylizacja: opakowanie należy wyrzucić dopiero po całkowitym opróżnieniu z pozostałości. Nie usuwać pozostałości produktu razem z odpadami domowymi, do toalety lub kanalizacji.

BAUA-Nr środek biobójczy: N-101957

UFI: 9FR0-C06F-8004-E034

Produkty pielęgnacyjne: Żel
Substancja czynna
Zawartość na kg
sec-butyl 2-(2-hydroxyethyl)piperidin-1-carboxylat (Icaridin (Saltidin®))80 g
Eucalyptus citriodora Öl, hydratisiert, cyclisiert3 g
Stiefel

Pytania i odpowiedzi użytkowników Stiefel RP1 Owady-Stop Gel

Poznaj opinię klientów, którzy kupili ten produkt.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stiefel RP1 Owady-Stop Gel

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Podobne produkty: