Roeckl Rękawiczki jeździeckie "Roeck-Grip Lite" czarne

Pasują jak druga skóra

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Jeźdźcy znają go i kochają - niezrównany klasyczny ROECK-GRIP wykonany z oddychającego, elastycznego i niezwykle miękkiego syntetycznego zamszu ROECK-GRIP®. A ponieważ na koniu często wymagany jest jeszcze lżejszy komfort, zwłaszcza w ciepłym sezonie, ROECKL SPORTS ma teraz w swojej ofercie model Lite.

Podobnie jak model podstawowy, wariant letni ROECK-GRIP LITE bez wysiłku zapewnia równowagę między sportowym stylem a klasyczną elegancją. Wewnętrzna część wykonana z antypoślizgowego ROECK-GRIP® została połączona z górną częścią wykonaną z lekkiej, oddychającej, a jednocześnie wytrzymałej mikrosiatki. W rezultacie prawie nie zauważasz, że nosisz rękawiczki, ale nadal korzystasz z dużej przyczepności i wrażliwości na wodzach, połączonej z przyjemną swobodą ruchów palców.

Nawiasem mówiąc, tak jak w przypadku wszystkich rękawiczek ROECKL, poszczególne części zostały zszyte w złożonym procesie ręcznym z maksymalną tolerancją szwów do jednego milimetra. Rezultat: rękawiczki, które pasują jak druga skóra. Charakterystyczny szeroki pasek ze stylizowaną dłonią ROECKL pewnie i wygodnie mocuje rękawiczkę na nadgarstku.

Aby zachować funkcjonalność i długowieczność, rękawiczki jeździeckie należy regularnie prać – z ROECK-GRIP LITE jest to łatwe w pralce w 30°C.

Dla kogo: Unisex
Pora roku: Lato
Tabela rozmiarów rękawiczek ROECKL Sports

ocen klientów po polski dla Roeckl Rękawiczki jeździeckie "Roeck-Grip Lite" czarne

Podobne produkty:

    Klienci, którzy nabyli "Rękawiczki jeździeckie "Roeck-Grip Lite" czarne", zakupili także: