Chia de Gracia Stress Away, 1,50 kg

Idealny dla nerwowych i zestresowanych koni

217,05 zł 242,00 zł -10%

(144,70 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,50 kg

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 239,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Naturalna mieszanka ziół
  • Zawiera lawendę
  • Z pyłkiem pszczelim

Kupowane często z topteam top nasiona konopi, 5 kg

Chia de Gracia Stress Away, 1,50 kg 217,05 zł (144,70 zł / kg)
topteam top nasiona konopi, 5 kg 217,05 zł (43,41 zł / kg)
Cena całkowita: 434,10 zł
Opis

Mieszanka ziołowa Stress Away jest idealna dla nerwowych i zestresowanych koni. Kompozycja rumianku, melisy, wrzosu, mięty pieprzowej, szałwii, werbeny, pyłku pszczelego i lawendy może mieć działanie uspokajające i relaksujące. Zawarty w nim pyłek pszczeli jest również bogaty w białko, witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, a także flawonoidy.

Zalecenia żywieniowe:

  • 500 kg koń 0,5 - 1,5 dl (10 - 30 g) / dzień
  • 1 dl waży około 20 g

Zaleca się 48-godzinny okres oczekiwania na zawody.

Nie nadaje się dla ciężarnych klaczy.

Nr art.: CDG-176
Zawartość: 1,50 kg
EAN: 6430057450796
Numer producenta: 176
Marki: Chia de Gracia
Deklaracja żywieniowa: Karma uzupełniająca
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Obszar zastosowania: Siła nerwowa
Skład

rumianek, melisa lekarska , wrzos, mięta pieprzowa, szałwia, Werbena pospolita , pyłek pszczeli, Lavendel

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Chia de Gracia Oy, Särkiniemenkatu 5 C1, 00210, Helsinki, Finlandia, www.chiadegracia.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Chia de Gracia Stress Away

2 recenzje klientów w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder